Hidden Society Of The Gnomes: Invasion Cards

Hidden Society Of The Gnomes: Invasion Cards

Hidden Society Of The Gnomes: Invasion Cards

Tootekood: 8594156310817
Triipkood: 4742921014204
BoardGameGeek info: link

Mäng sobib ideaalselt lõbu ja põnevust otsivale inimesele. Mängu on lihtne õppida (võtab vaid mõne minuti). Tegemist on kaardi mänguga mida saab mängida kas üksteise vastu või kahestes tiim ... ides. Pakis on:
60 Gnoomi kaarti
60 Inimkonna kaarti


Gnoomide invansioon on alanud! Maailm on jaotunud kaheks. Kas sina aitad gnoomidel taastada nende iidse hiilguse ja abistad neil vallutada maailm, või hoopis kaitsed inimkonda alanud invansiioni eest? Strateegia ja plaanid tuleb paika panna, sest maailma tulevik on sinu kätes! Kasuta oma nutikust, lõkse ja pette-manöövreid, et kavaldada üle oma vastane. Mõtle välja skeeme, kasuta tarkust ja looda õnnele, sest siis äkki tuled sellest välja võitjana! Kõik kaardid seostuvad raamatuga Hidden society of the gnomes: Great Invasion. Osad kaardid sisaldavad super-võimeid mida saad avasta kasutades kaarte koos raamatuga. Osadel kaartidel on peidetud sõnumid ja saladused.

Inimesed: Tugev jõud millga tuleb arvestada. Relvastatud uskumatu arsenaliga nad on kindlasti väärilised vastased. Starter pakis on 60 kaarti täis puhast terrorit ja agooniat, et astuda vastu gnoomidele ja nende invasioonile. Kasuta neid targasti!

Gnoomid: Eliitide eliidid. See hirmutav armee paljude futuristlike super-relvadega on valmis. Gnoomide armee on valmistunud selleks invasiooniks juba sajandeid. Starter pakis on 60 kaarti mis sisaldavad endas majesteetlikku jõudu. Kasuta neid targasti!

Invasiooni kaardid on siin. Haara kontroll ja mängi gnoomide või inimestena. Hävita oma vastane duellis, pühi ta kaotuse-tolm oma kätelt ning teeni privileeg elada sellel planeedil. Ole see kes võidab! Invasioon on alanud. Proovi oma kätt olles see, kes peatab invasiooni või kes hävitab inimkonna. Mäng on inglisekeeles.Mängureeglid on eestikeelsed!